قیمت و خرید پمپ آب خانگی، ساختمان و صنعتی، ۲۰ آبان ترب

پمپ آبرسانی خانگی محیطی در دبی های پایین، فشار آب را افزایش می دهد و برای افزایش فشار بالا در دبی کم استفاده می شود. به همین دلیل از آن برای افزایش فشار آب سرد و گرم مصارف خانگی استفاده می شود. نحوه کارکرد پروانه این دستگاه ها بصورت توربینی بوده و در آبیاری کشاورزی و باغبانی و سیستم تهویه کوچک و سیالاتی که دارای گاز هستند، نیز کاربرد دارند.

پمپ آب
پمپ آب

سلام و عرض ادب جناب آقای نظری گرامی چندین دلیل متداول برای خرابی پمپ های آب وجود دارد، از جمله گرفتگی به دلیل زباله، آسیب به پروانه یا یاتاقان ها، گرمای بیش از حد، و مشکلات الکتریکی مانند خرابی موتور یا سیم کشی. پمپ آب علاوه بر مصارف ساختمانی، در ویلاها، باغ ها، گلخانه ها و مصارف کشاورزی نیز استفاده می شود. شکل محور این نوع پمپ ها معمولاً شبیه پروانه یا ملخی هواپیما است و پره ها یا تیغه ها از هم دور هستند و سیال بصورت به موازات شفت وارد پمپ می شود از آن خارج می شود.

پمپ آب 1 اسب هیوندای HC-100

موتور آب یا موتور پمپ با استفاده از سوخت بنزین یا گازوئیل، مشکل عدم دسترسی به برق را حل کرده است. کاربرد اصلی این قطعه در پمپ، اندازه گیری و نشان دادن فشار سیالات درون پمپ است. بنابراین با این قطعه می توان تغییرات فشار آب و یا وجود نشتی را با دقت بیشتری بررسی نمود. این پمپ با 0.5 اسب بخار توان، حداکثر دبی معادل 1.9 لیتر بر دقیقه ایجاد می‌کند.

این پمپ 14.7 کیلوگرمی، ساخته شده از روتر، استاتور و سیم‌پیچ تمام مسی و همچنین پوسته آلومینیومی است.

کم صداترین پمپ های آب خانگی کدامند

در نظر داشته‌باشید این توصیه‌ها ممکن است بسته به شرایط خاص شما تغییر کنند.

  • کیفیت موتور و همچنین موادی که پمپ از آن ساخته شده است بسیار مهم است.
  • به همین منظور خرید پمپ آب خانگی با کیفیت بالا و مناسب، از مهمترین تصمیماتی است که در رابطه با حل مشکل تامین آب گرفته می‌شود.
  • همچنین، شرایط بازار و منطقه جغرافیایی نیز تأثیرگذار بر قیمت پمپ‌ها می‌باشد.
  • بسیاری از پمپ های جت به صورت الکتریکی هدایت می شوند یعنی از نوع الکتروپمپ هستند، اما ساختار موتوری آنها نیز در دسترس هستند.
  • اگر تعداد طبقاتی که لازم است آب بالا رود یک طبقه باشد ( یعنی به عنوان مثال ساختمان تنها شامل یک طبقه همکف و یک طبقه بالای آن باشد ) با احتیاط می توان پمپ نیم اسب را توصیه کرد هرچند بهتر است نوع ایتالیایی تهیه شود.
  • آنچه در خصوص این پمپ ها مهم است ارتفاع پمپ، دهنه پمپ و ولتاژ کاربری آن است.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما